Forma Yaptırma

Forma Yaptırma

Forma Yaptırma, günümüz şartlarında bir sporcuların en çok önem verdiği konulardan birisi, hem rahat hem de sağlıklı giyinmektir. Performans açısından da sporcuların rahat ve sağlıklı giyinmesi uzmanlar tarafından tavsiye ediliyor. Rahat bir şekilde koşmak ve hareket edebilmek için üretilen ürünlerin sporcular için önemini düşünen firmamız, forma yaptırma konusunda bu ürünleri kişi bazlı çalışarak siz değerli tüketicilerimize sunmaktadır.

 

Yıllar süren tekstil deneyimlerimizden yola çıkarak hizmet veren firmamız; basketbol formaları, futbol formaları, halı saha forma, voleybol formaları, e- spor formalarının yanı sıra birçok spor dalının üretimini özenle yapmaktadır.

 

Son Ürünler

 

Forma Yaptırma

Normal şartlarda spor yapılmasına destek olan bu formalar, hangi ülkede olursa olsun oyuncunun rahat edebilmesi için özenle hazırlanmaktadır. Pek çok yerde estetik duruşu sebebiyle o futbol takımının yegane parçası olarak görülmekte ve sağlık açısından cilde zarar vermeyen kumaş, iplik vb. türevleri kullanılmaktadır. Ne yazık ki bir futbol takımı formasız, basketbol takımı formasız, voleybol takımı formasız ve halı saha forma olmadan bir spor branşı düşünülmemektedir.

 

Bu kapsamda yaptıracağınız formaları, forma yaptırma konusunda tüm ihtiyaçlara cevap vererek, takımın rengi ve desenini seçerken taraftarlarını da düşünerek hareket etmelidir. Çünkü seçilen renk ve desen takımın duruşunu göstermektedir.  Sadece renk konusunda duyarlı olup o takımı tutmaktan vazgeçen çok sayıda taraftar olabilmektedir. Bu durum sadece halı saha forma, basketbol forma, voleybol forma ve futbol forması olarak düşünülmemelidir. Bütün spor branşlarını kapsayan forma ve türevi kıyafetler sadece futbolu kapsamamalıdır.

 

Müşteri Temsilcisi

 

Forma Yaptırma Konusunda Aradığınız Kriter, Taraftarın Rengi İse Biz Buradayız

Spor kulüpleri, spor tesisleri, halı saha gibi işletmelerin her zaman tekstil sektörüne ihtiyaçları vardır. Günümüzde tekstil ve ayakkabı sektöründen alınan bilgi ve tecrübeleri birlikte kullanarak ortaya çıkan pek çok ürün forma yaptırma ve hizmet kalitesi ile sektörde söz sahibi olmaya başlamıştır. Bu kapsamda tüm dünyada hizmet verebilecek düzeyde tecrübe sahibi olan işletmeler ile spor markaları oluşturulmuş olup, firmaların hem ürünlerinin verimli bir şekilde satışını arttırmak hem de ürünleri belli kategorilere ayırarak, stok durumunu ve fiyat durumunu belirleyip hizmetlerini anlatmaktadırlar.

 

Ürün Özelliklerimiz

Sıfır hata payı ve bunu sağlayan yüksek teknolojik makinalar ile yüksek kaliteli iş çıkarmayı hedefleyen bir firmayız. Forma tasarlama konusunda üstün hizmetler veren firmamız, sadece o dönemdeki sezon için forma tasarlayıp bu durumu her sene yenilemektedir.  Spor formalarının tasarımı kadar üretimine de dikkat çeken firmamız, bu durumu detaylı bir açıklama yaparak müşterisine belirtmektedir. Ürün özellikleri konusunda kullanım talimatının altını imzalayan firmamız beğenilerin arkasında durarak ürünlerinde hiçbir şekilde cilde zarar verecek madde kullanmamaktadır.  Seçtiğimiz kumaş, iplik ve kumaşa basılan desen her zaman hazırladığımız formanın çekiciliğini her zaman arttırmaktadır. Bu kapsamda forma yaptırma;

 

  • Sağlıklı kumaş çeşitleri (DRI FIT KUMAŞ)
  • Sınırsız renk ve baskı çeşitleri (DİJİTAL BASKI)
  • Spor branşlarına göre hazırlanmış tasarımlar
  • Hızlı üretim ve hızlı teslimat
  • Çıkmayan desen, yıkama hassaslığı testlerinden geçmiştir.
  • Dayanıklı kumaşlar ve dayanıklı baskı ve nefes alan kumaşlar
  • Alerji etkisi yapmayan, birinci kalite, çevreye duyarlı kullanılan malzeme

 

Talep ederek forma tasarlama veya forma yaptırma planınız varsa bizler hizmet vermek için buradayız. Sitemizden verdiğiniz siparişler doğrultusunda en az 6 adet ürün tasarlayarak gönderi yapmaktayız. Bu doğrultuda ürün için onay alındıktan sonra talep ettiğiniz halı saha forma, basketbol forma, voleybol forma vb. gibi ürünlerimizi kendi atölye ortamımızda kumaş, baskı ve dikimini gerçekleştirdikten sonra hızlı teslim şartlarına uygun en geç 3 iş günü içerisinde ucuz forma gönderimizi yapmaktayız.

 

Baskı fiyatlarımız için tıklayın

Forma yaptırma konusunda bizi tercih ettiğinizde güvenli ödeme, cazip fiyat teklifleri, hızlı ödeme ve kolay iade edebilme hakkına sahip olabilirsiniz. Bizleri tercih ederek hem forma yaptırma hem de yapılan her ürünün ucuz forma kriterlerine uygun olması sağlanmıştır.

 

 

WhatsApp Bilgi Hattı: +90 554 886 6094

WhatsApp WHATSAPP SİPARİŞ HATTI